Domů Služby Kontakt

Kudy k nám


 
Mapa - Svět razítek
GPS:
50°6'28.465"N
14°31'58.249"EKe společnosti Grapp CZ je možné dostat se dle níže uvedených možností:

A. Pokud jedete autem:

1. Po ulici Kolbenova. Pokud přijíždíte ve směru od Vysočan, míjíte po své pravici metro Kolbenova a pokračujete stále rovně až na první velkou světelnou křižovatku. Tu projíždíte také rovně, ale asi 200m za ní budete mít po levé straně supermarket Lídl. Jakmile bude první odbočka vpravo(50m. za společností Lídl), ihned odbočíte.

Obrácený směr: Přijíždíte-li směrem od Černého mostu budete mít po pravé straně čerpací stanici Benzina s.r.o., pokračujete stále rovně a cca po 200m odbočíte první odbočku vlevo.

Společné pro oba směry: Odbočili jste z ulice Kolbenova a vjíždíte do sídliště. První odbočku se dejte vpravo, pak ihned doleva, pojedete z mírného kopečka a nakonci před panelovým domem odbočíte vpravo, dále jedete stále rovně až před protihlukovou stěnu. PŘED NÍ se dáte vpravo(protihluková stěna je po vaší levici) a další první odbočku vpravo. Naše společnost je rohová, bílá vilka s dvěma balkóny a nachází se před Vámi!

2. Po ulici Poděbradská. Přijíždíte-li ze směru Praha ? Libeň jedete stále rovně dokud neminete po své pravici čerpací stanici Benzina s.r.o. Za ní následuje velká světelná křižovatka, kterou musíte projet rovně, neboť nelze odbočit vlevo. Následující malou světelnou křižovatku musíte projet také rovně, po cca 200m se přes tramvajový pás otočte a vraťte se na velkou světelnou křižovatku, kde odbočte vpravo, a pak hned vpravo po cca 5m od křižovatky za protihlukovou stěnu. Třetí odbočka vpravo. Naše společnost je rohová, bílá vilka s dvěma balkóny a nachází se před Vámi!

Přijíždíte li směrem od Černého mostu míjíte metro Hloubětín po pravé straně a jedete stále rovně dokud nedojedete k velké světelné křižovatce, kde odbočte vpravo, a pak hned vpravo po cca 5m od křižovatky za protihlukovou stěnu. Třetí odbočka vpravo. Naše společnost je rohová, bílá vilka s dvěma balkóny a nachází se před Vámi!

3. Po ulici Průmyslová. Projedete celou Průmyslovou ulici, která končí klesáním z kopce k velké světelné křižovatce, kde se cesta kříží s ulici Poděbradskou. Křižovatku projeďte rovně, a pak hned vpravo po cca 5m od křižovatky, kde se dejte za protihlukovou stěnu. Třetí odbočka vpravo. Naše společnost je rohová, bílá vilka s dvěma balkóny a nachází se před Vámi!

4. Po ulici Kbelská. Projedete celou Kbelskou ulici, která končí klesáním z kopce k velké světelné křižovatce, která se kříží s ulicí Kolbenovou. Na této velké světelné křižovatce odbočte vlevo. Jeďte stále rovně dokud neuvidíte po levé straně supermarket Lídl (asi 200m). Jakmile bude první odbočka vpravo(téměr naproti Lídlu), ihned odbočte. Odbočili jste z ulice Kolbenova a vjíždíte do sídliště. První odbočku se dejte vpravo, pak ihned doleva, pojedete z mírného kopečka a nakonci před panelovým domem odbočíte vpravo, dále jedete stále rovně až před protihlukovou stěnu. PŘED NÍ se dáte vpravo(protihluková stěna je po vaší levici) a další první odbočku vpravo. Naše společnost je rohová, bílá vilka s dvěma balkóny a nachází se před Vámi!

B. Pokud nejedete autem:

- metro B Hloubětín a pěšky cca 8 minut

- tram 19 ? zastávka Nový Hloubětín. Pak cca 6 minut pěšky
- tram 3, 19 - zastávka Kbelská. Pak cca 6 minut pěšky
- bus 110 - stanice Kbelská   


Otevírací doba:
Po - Čt:     9.00 - 17.00
Pá:           9.00 - 14.30

Na pobočce lze platit pouze v hotovosti.© 2023 Grapp CZ, s.r.o.